رویای حقیقی یا حقیقت رویایی

بعد از شنیدن شایعه های فراوان در رابطه با بازگشت استاد معین به خاک مهین، این نوشته ها در ار سایت رضا رشیدپور  دیدم که به نظر واقعی تر میاید

...

 

I Love you my dear Moein

طی روزهای گذشته بسیاری از مخاطبان ارزشمند از من خواسته اند که در مورد صحت و سقم سفر بیژن مرتضوی و معین به ایران مطلبی بنویسم . از آن رو که به اعتماد مردم نسبت به این سایت ناچیز بسیار احترام قائلم تا شفاف شدن اصل موضوع هیچ نگفتم .

اما حالا می توانم دو نکته ی مهم در این ارتباط به عرض شما برسانم . نخست آن که سفر آقای مرتضوی به کشورمان مسبوق به سابقه بوده و ایشان برای مراودات خانوادگی بارها به تهران آمده اند . اما صورت مساله در مورد آقای معین متفاوت است . ایشان حدود یک ماه پیش با دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن تماس گرفته و برای سفر به ایران اظهار تمایل کرده اند .

پاسخ مقامات مربوط به این درخواست مثبت بوده و حتی از این تصمیم  استقبال هم کرده اند . اما در ادامه معین برای اطمینان بیشتر تضمین کافی خواسته که ظاهرا این تضمین هم به ایشان داده شده . انتشار زود هنگام این خبر باعث پدید آمدن واکنشهای متضاد شده  و معین مجبور می شود تا برای کاستن از این هجمه در گفتگو با تلویزیون بی بی سی تمام قضیه را تکذیب کند .

جالب این است که همه ی این علاقه مندی ها برای بازگشت به ایران نتیجه ملاقات برخی مقامات رسمی با چهره های سرشناس در آمریکا بوده . بنابراین بر خلاف تصور عمومی دیدار های خصوصی با آقایانی مانند حبیب و معین در تهران انجام نشده و ریشه در نیویورک دارد .

راستی چند وقت پیش برادر آقای معین را در تهران ملاقات کردم . ایشان هم از دلتنگی فراوان و تمایل زیاد برادر هنرمندشان برای بازگشت به میهن حرف می زدند … خیر باشد ان شاالله
......
منبع

بامید دیدار معین عزیز

موفق و سلامت باشید

/ 3 نظر / 32 بازدید

سلام دوست من منم عاشق معینم خیلی صداش ارامش بخشه بازم واسمون بنویس . من که همچون بت پرستیدم تو را هر کجا رفتم فقط دیدم تو را با تمام گریه هام ازدست تو میشکستم بغض و خندیدم تو را پس چرا ازردنم را دوست داری حسرت و غم خوردنم را دوست داری

مهرداد

از امشب تا نماز مغرب هر شب کنارم باشو یارم باشو با من با منه عاشق مدارا کن بگو یارب منو رسوای رسوا کن تو قلبم اتش افروزانو غوغا کن. معین جان دوستت دارم,(یاشاسن معین)

الهه

جيگر طلاست معين مفتون صداشم